W sobotę 10 czerwca 2023 r. wzięliśmy udział w PIKNIKU NA FEST! na poznańskiej Cytadeli – impreza z okazji świętowania 25. urodzin Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Przewodniczył jej Marek Woźniak Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Aktywny udział wzięła Paulina Stochniałek – Członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

  • Było wiele atrakcji dla najmłodszych, warsztatów artystycznych, spotkań z ciekawymi ludźmi i konkursów z nagrodami. Była też strefa zdrowia z badaniami profilaktycznymi oraz pokazy sportowe i koncerty.
  • Departament Edukacji i Nauki UM w Poznaniu z Dorota Kinal DEiN prezentował ofertę podległych jednostek w strefie Edukacja i Nauka.
  • Byliśmy i my – Biblioteka Pedagogiczna w Wągrowcu i Pani Beata Walczak wicedyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile. Atrakcje w formie m.in. bajkowych zakładek kirigami, origami dla najmłodszych przygotowała Karola Agnieszka Glasner – kierownik Filii natomiast tematyczne krzyżówki dla młodzieży i dorosłych opracował Łukasz Smorczewski.

#samorządwielkopolski#pikniknafest

About Author